FIFA Soccer: Gameplay Beta

11.4.00

3.0

2

Android'deki yeni jenerasyon futbol oyunları

216.9k

Bu uygulamayı oyla

FIFA Soccer: Gameplay Beta, muhtemelen Android için FIFA 19 olacak bir başlangıç ​​sürümüdür. Fakat şimdilik, bu BETA'yı pratiklik kazanmak, Ultimate takımınızı oluşturmak, kart toplamak ve elbette gerçek takımlara karşı eksiksiz oyunları oynamak için oynayabilirsiniz.

FIFA Soccer: Gameplay Beta'daki kontrol sistemleri, dokunmatik ekranlara mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Sol baş parmağınızla, alandaki toptan sorumlu herhangi bir oyuncuyu yönlendirirsiniz ve sağ baş parmağınızla birkaç farklı saldırı ve savunma eylemi gerçekleştirirsiniz. Başka bir takım arkadaşınıza veya sahadaki boş bir noktaya dokunarak topu sürersiniz. Parmağınızı ekran boyunca kaydırmak atış yapmanızı sağlar ve sağ tarafta bulunan tuşa basarsanız hızlı koşar ve çalım atarsınız.

FIFA Soccer: Gameplay Beta'yı oynamaya başladığınızda bazı antrenmanlardan geçmeniz gerekecek, ancak bittiğinde oyun oynamaya başlayabilir ve kendi FUTBOL takımınızı oluşturabilirsiniz. Her bir tamamlanmış antrenman seansı ve oynadığınız oyunda, yeni toplanabilir oyuncu kartları alırsınız.

FIFA Soccer: Gameplay Beta, Android için en yeni FIFA oyununa mükemmel bir erken bakış sağlar. Bu beta sürümünde bile, oyun inanılmaz grafiklere, PC ve konsol sürümüyle neredeyse aynı olan temiz ve zarif bir arayüze sahiptir.

Bu açık BETA, 1 Kasım 2018'e kadar mevcuttur. Bu BETA versiyonundaki gelişiminiz final versiyonuna kaydedilmez.
Notlar

Bu açık BETA 1 Kasım 2018'e kadar mevcuttur. Bu BETA versiyonundaki gelişiminiz final versiyonuna kaydedilmez.

Gereksinimler

Android 4.1 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X